קידום אורגני וממומן בגוגל

סוכנות פרסום WAMDA מתמחה בבניית אסטרטגיית פרסום למותגים ומסייעת להם לחדור למגזר הערבי על ידי הקמת קמפיינים ייעודיים בגוגל. החברה יודעת לייצר קריאייטיב המתאים לשפת המותג ובונה אסטרטגיית שיווק ייחודית לכל לקוח.

כחלק מפעולות השיווק, צוות החברה מבצע קידום אורגני וממומן בגוגל בשפות ערבית ועברית, על מנת לייצר תוצאות איכותיות ולהגדיל באופן משמעותי את כמות הלידים. הקידום נעשה על ידי צוות מומחים בעלי ניסיון בקידום עשרות אתרים ומותגים לדף הראשון של גוגל בתקציבים מגוונים. 

כאשר נרצה לקדם את האתר בגוגל, נתקל בשתי אפשרויות: האחת היא קידום אורגני והשנייה היא קידום ממומן.
צוות WAMDA יידע להתאים לכם את אפיק הפרסום המדויק בהתאם להעדפות, התקציב, קהל היעד והתוצאות הרצויות.
בואו נראה מה ההבדל בין השניים:

מהו קידום ממומן?

קידום ממומן עובד בשיטת (PPC Pay Per Click), כלומר משלמים על כל הקלקה של לקוח על פי תקציב שנגדיר מראש. כאשר נתחיל בקמפיין, האתר שלנו יופיע בתוצאות הראשונות באופן מיידי היכן שכתוב ״מודעה״.  את הקמפיין נוכל לנהל על ידי כלי Google Adwords שם נוכל לבדוק את מילות המפתח הרלוונטיות של העסק ולבצע אופטימיזציה (חקר מילות מפתח). 

למה כדאי דווקא קידום ממומן?

מהו קידום אורגני?

קידום אורגני נקרא SEO (Search Engine Optimization) וגם הוא מאפשר לכם להציג את האתר בראש תוצאות החיפוש בהתאם למילות המפתח הרלוונטיות לעסק. במקרה זה תוצאות החיפוש האורגני יופיעו לאחר הקידום הממומן. את הקידום האורגני מבצעים על ידי פעולות טבעיות כמו יצירת מבנה עץ אתר, חקר מילות מפתח, הזנת תוכן איכותי, הוצאת קישורים, הטמעת מילות מפתח וביצוע פעולות שונות שנועדו לקנות את האמון של גוגל ולקדם את האתר לדף הראשון.

היתרונות של קידום אורגני

תנו למומחים של WAMDA לייצר לכם נוכחות חזקה בגוגל!

לייעוץ ומידע נוסף >>>